Kniha návštěv

Datum 06.04.2011
Vložil Dana
Titulek poklona

Ahoj Amazonko, ty víš jak jsem se sem dostala :-)))
Musím tedy hluboce smeknout!!! Nedovedu si to stěhování (navíc ještě stěhování zahrady!!!) vůbec představit a ještě při miminku a dalších třech čertících :-o Ty musíš být naklonovaná, jinak to nevidím. A těším se na další fotky, jak pokračuješ se zahradou a domem, doufám, že máš vše důkladně zdokumentováno, abys pak mohla dávat f. před a po!
Dětičky krásný, ať vám dělají co nejvíc radosti!
Pa Danah

Datum 16.03.2010
Vložil Amazonka
Titulek poděkování

Všem děkuju :červenajícísmajlík: za pochvaly :-)

Datum 25.02.2010
Vložil Lucka73
Titulek šmíring :)

Ahojky,

tak jsem si dovolila zašmírovat a doufám, že budu nakukovat častějš :). A vám všem přeju, ať vám stránky dělají radost , ale co víc - ať vy všichni jste jeden pro druhýho velkou radostí!!!

Hodně štěstí!!

L.

Datum 10.01.2010
Vložil Mata-dva_kluci
Titulek Pochvala

Amazonko ahoj, tiež som nakukla na základe odkazu na našej diskusi listopad 2005:-) Stránočky moc pekné, detičky vydarené. Úprimne, obdivujem, že zvládaš toľko prckov za sebou:-))) Ja mám dvoch divochov a mám čo robiť, Miško sa teraz dostal do obdobia vzdoru (má rok a pol), Filípek v ňom ešte je...a taťka si ma neustále ešte doberá, že holčičku (ani neviem, či to myslí vážne, či nie:-) U nás si kľudné dítko predstaviť neviem, oboch chlapcov mám divochov náročných:-) Tak neviem, či by som dokázala zvládnuť tak divoké i tretie:-) Ale veľká rodina sa mi moc páči:-) A na oplátku, ak si zvedavá, tu sú webovky, čo robím mojim deťom (inovované, takže tam je zatiaĺ iba Miško, Filípka doplním dle času, teraz mi horia zakázky - robím weby a tak dosť nestíham:-) https://www.FilipMichal.tym.cz Opatrujte sa a nech sa vám všetkým darí:-) Martina

Datum 21.12.2009
Vložil Marcela, Jonáš a Ema
Titulek gratulace

Ahoj Amaz, Broňule nám do diskuse dala odkaz na vaše stránky, tak hned koukám. Především ti moc gratuluju ke 4. děťáktu. Hannička je nádherná. Přeju jí samé zdraví!
Všechny vaše děti jsou krásné. máte velký štěstí :-)
Chválím i stránky, jsou hrozně příjemně udělaný, nic na nich neruší, nebije do očí. super!
Ať se vám v Rumcajsově šťastně žije! Marcela

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode